Hällde má nejlepší velké stroje na zpracování surovinH

Hällde má nejlepší velké stroje na zpracování surovinH

Datum: 27. listopad 2021, napsal: Michal Kubant

Vážení obchodní partneři a gastronomové,

věnujte nám prosím malou chvíli svého času, abychom Vás mohli touto cestou seznámit s našimi nejvýkonnějšími stroji, které se využívají ve velkokapacitních provozech a v potravinářském průmyslu po celém světě.

HÄLLDE RG-300i
Tento prémiový stroj vyrobený z nerezové oceli je vhodný pro uživatele, kteří kladou vysoké nároky na kvalitu a kapacitu zpracovaných surovin. Všechny vyjímatelné součásti lze mýt v myčce na nádobí stejně tak, jako všechny disky v naší nabídce. Výkon tohoto stroje je až 2,4 tuny zpracované suroviny za hodinu. V nabídce máme 3 druhy krouhacích hlav pro maximální flexibilitu a široký sortiment příslušenství, který naleznete zde.


HÄLLDE RG-400i
Tento největší stroj na přípravu surovin, který máme v naší nabídce je určen pro velké objemy zpracovaných surovin. Disky a vyjímatelné součásti lze mýt v myčce na nádobí. Výkon tohoto stroje je až 3,6 tuny zpracované suroviny za hodinu. V nabídce máme 4 druhy krouhacích hlav včetně automatické násypky pro nepřetržité vkládání surovin (pásové zpracování) a pneumatické přítlačné páky. Kompletní přehled příslušenství naleznete zde.

Neváhejte a pojďte využít možnosti prezentace našich strojů u Vás ve firmě, či u Vašeho zákazníka. V rámci prezentace Vás seznámíme s KVALITOU strojů a příslušenství, BEZPEČNOSTÍ při používání, ERGONOMIÍ strojů, s ŠIROKOU ŠKÁLOU PŘÍSLUŠENSTVÍ a výrobní PRODUKCÍ strojů. Dále Vám předvedeme, jaká je KVALITA A STRUKTURA ZPRACOVANÉ SUROVINY a jak RYCHLE A SNADNĚ se stroje ČISTÍ.

Během naší prezentace se dozvíte, jak ušetřit zákazníkům náklady, jak zdokonalit jejich práci a produkty a jak výrazně zkrátit čas s přípravou surovin.

Bude nám potěšením Vás se zařízením HÄLLDE seznámit podrobněji a pomoci Vám tak s prodejem naší značky. Termín prezentace si můžete domluvit na níže uvedených kontaktech.