Hällde snižujeme rabaty

Hällde snižujeme rabaty

Datum: 09. listopad 2022, napsal: Michal Kubant

přejeme vám krásný den. Hällde je špička ve svém oboru, projevuje se to však i na ceně, kterou výrobce poslední dva roky průběžně zvyšuje. A díky tomu jsme nyní nuceni poskytovat nižší rabat než jste byli zvyklí z našich doporučených cen. Co zůstává beze změny, je doprava po ČR zdarma.

Níže je ke stažení aktuální katalog a ceník.

KATALOG HÄLLDE
HÄLLDE je na trhu téměř 80 let a vyrábí se výhradně ve Švédsku, a to včetně všech součástek a komponentů. Jsou to prémiová zařízení vysoké kvality a spolehlivosti. Nespornou předností je možnost mytí disků a komponentů v myčce. Hällde nabízí krouhače zeleniny, kutry a kuchyňský mixér.
CENÍK HÄLLDE

Naše firma Gastrosun, s.r.o. je dovozcem této značky již 4 roky. Věnujeme se podpoře prodeje u vás obchodních partnerů a nabízíme možnost prezentací strojů. Poskytujeme stroje na vyzkoušení a držíme nejprodávanější modely skladem včetně potřebného příslušenství.

Neváhejte a pojďte využít možnosti prezentace našich strojů.

V rámci prezentacevás seznámíme s KVALITOU strojů a příslušenství, BEZPEČNOSTÍ při používání, ERGONOMIÍ strojů, s ŠIROKOU ŠKÁLOU PŘÍSLUŠENSTVÍ a výrobní PRODUKCÍ strojů.

Dále vám předvedeme, jaká je KVALITA A STRUKTURA ZPRACOVANÉ SUROVINY a jak RYCHLE A SNADNĚ se stroje ČISTÍ.

Během naší prezentace se dozvíte, jak ušetřit náklady, jak zdokonalit práci a produkty a jak výrazně zkrátit čas s přípravou surovin.

Bude nám potěšením vás se zařízením HÄLLDE seznámit podrobněji.

Termín prezentace si můžete domluvit na níže uvedených kontaktech.

Děkujeme za váš čas a těšíme se na spolupráci
Michal Kubant a Lukáš Pergler
Gastrosun, s.r.o.
Dvorní 1028, 691 23 Pohořelice u Brna
Tel.: +420 736 625 333 a 731 850 530
E-mail: hallde@gastrosun.cz